login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Mode
ne: प्रकार

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
