login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Test
oc: Testar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Mode
oc: Mòde

en: Accounts
oc: Comptes

en: Token
oc: Geton (token)

en: Changed
oc: Modificat

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
oc: Per modificar lo senhal actual, picatz un senhal novèl dins caduna de las doas zònas de tèxte.
