login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک
