login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
