login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Mode
vi: Chế độ

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Scope
vi: Phạm vi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
vi: Để đổi mật khẩu hiện tại, vui lòng nhập mật khẩu mới vào.
