login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep
