login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
am: አሁን ያለውን ተጠቃሚ የይለፍ ቃል ለመለወጥ፤ አዲሱን የይለፍ ቃል በሁለቱም መስኮች ላይ አስገባ።
