login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Mode
ar: النمط

en: Provider
ar: المزود

en: Changed
ar: تم التغير

en: Live
ar: مباشر

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ar: لتغير كلمة مرور المستخدم الحالية، أدخل كلمة المرور الجديدة في كلا الحقلين.
