login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Mode
ast: Mou
