login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Mode
az: Rejim

en: Provider
az: Provayder

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Live
az: Canlı

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
az: Cari istifadəçi parolunu dəyişmək üçün hər iki sahəyə yeni parolu daxil edin.
