login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Mode
bg: Режим

en: Live
bg: Живот

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bg: За да промените текущата потребителска парола, въведете новата парола и в двете полета.
