login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel
