login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran
