login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Scope
ca: Àmbit

en: Changed
ca: Canviat

en: Live
ca: En viu

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ca: Per a canviar la contrasenya actual de l'usuari, introduïu la nova contrasenya en els dos camps.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
