login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Mode
cs: Režim

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Changed
cs: Změněno

en: The user.
cs: Uživatel.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
cs: Pro změnu hesla aktuálního uživatele zadejte nové heslo do obou polí.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
