login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Mode
cy: Modd

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
cy: I newid y cyfrinair defnyddiwr cyfredol, rhowch gyfrinair newydd yn y ddau faes.
