login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
dz: ད་ལྟོའི་ལག་ལེན་པའི་  ཆོག་ཡིག་དེ་  བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་གཉིས་ཆ་རང་ན་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་བཙུགས།
