login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Mode
el: Τρόπος

en: Provider
el: Πάροχος

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
el: Για να αλλάξετε τον τρέχοντα κωδικό πρόσβασης για τον λογαριασμό σας, εισάγετε τον νέο κωδικό και στα δύο πεδία.
