login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Provider
eo: Provizanto

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eo: Por ŝanĝi pasvorton, entajpu la novan pasvorton en ambaŭ kampoj.
