login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Test
es: Prueba

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: User
es: Usuario

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Mode
es: Modo

en: Provider
es: Proveedor

en: Token
es: Comodín

en: Scope
es: Ámbito

en: Changed
es: Modificado

en: Live
es: En producción

en: Providers
es: Proveedores

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
es: Para cambiar la contraseña actual del usuario, escriba la nueva contraseña en ambos campos.

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
