login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Mode
et: Viis

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Scope
et: Ulatus

en: Changed
et: Muudetud

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
et: Parooli muutmiseks sisesta mõlemale väljale uus parool.
