login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Test
fa: آزمایش

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Mode
fa: سبک

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Token
fa: توکن

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Live
fa: زنده

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fa: برای تغییر گذرواژه, گذرواژه جدید را در هر دو فیلد وارد کنید.
