login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Mode
fi: Tila

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Accounts
fi: Tilit

en: Token
fi: Muuttuja

en: Scope
fi: Kohde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fi: Vaihtaaksesi nykyisen salasanan, kirjoita uusi salasana molempiin kenttiin.
