login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Test
fr: Tester

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Accounts
fr: Comptes

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Scope
fr: Étendue

en: Changed
fr: Modifié

en: Live
fr: En direct

en: Providers
fr: Fournisseurs

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fr: Pour modifier le mot de passe actuel, saisissez le nouveau mot de passe dans les deux champs de texte.

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
