login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Mode
gl: Modo

en: Provider
gl: Proveedor

en: Token
gl: Símbolos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Live
gl: Vista previa

en: Providers
gl: Proveedores

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
gl: Para cambiar o actual contrasinal de usuario/a, introduza o novo contrasinal en ambos campos.
