login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Provider
he: ספק

en: Token
he: אסימון

en: Changed
he: השתנה

en: Live
he: חי

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
he: כדי לשנות את הסיסמה הנוכחית, יש להזין סיסמה בשני השדות.
