login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Test
hi: परीक्षण

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Mode
hi: प्रकार

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Changed
hi: बदल गया

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hi: अपना कूटशब्द बदलने के लिये पुराना कूटशब्द और नया कूटशब्द दो बार लिखें
