login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Mode
hr: Režim

en: Provider
hr: Pružatelj

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hr: Kako biste promijenili trenutnu loziniku, unesite novu lozinku u oba polja.
