login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Mode
hu: Mód

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Token
hu: Vezérjel

en: Scope
hu: Hatókör

en: Changed
hu: Módosítva

en: Live
hu: Élő

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hu: A jelszó megváltoztatásához az új jelszót mindkét mezőbe be kell írni.
