login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Օգտատիրոջ գաղտնաբառը փոխելու համար մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտերում։
