login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: Settings
it: Impostazioni

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Mode
it: Modalità

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Scope
it: Portata

en: Changed
it: Modificato

en: Providers
it: Fonti esterne

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
it: Per cambiare la password attuale dell'utente, inserisci la nuova password in entrambi i campi.
