login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Mode
kk: күй

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kk: Қазіргі құпиясөзін өзгерті үшін жаңа құпиясөзді екі өріске жазыңыз.
