login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Accounts
kn: ಖಾತೆಗಳು

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kn: ನಿಮ್ಮ ಪಾಸ್ ವರ್ಡನ್ನು ಬದಲಿಸಲು ಹೊಸ ಪಾಸ್ ವರ್ಡನ್ನು  ಎರಡೂ ಚೌಕಗಳಲ್ಲಿ ತುಂಬಿ.
