login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ku: بۆ گۆڕینی وشەنهێنی ئێستای بەکارهێنەر، وشەنهێنی نوێ لەهەر دوو بۆشاییدا پڕبکەوە.
