login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
