login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Provider
ml: ദാതാവ്
