login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим
