login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်ကို ပြောင်းလိုပါက၊ စကားဝှက်အသစ်ကို အထက်ပါ နေရာနှစ်ခုလုံးတွင် တူညီစွာ ထည့်သွင်းပါ။
