login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Mode
nl: Modus

en: Scope
nl: Bereik

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nl: Voer in beide velden het nieuwe wachtwoord in om het huidige wachtwoord te wijzigen.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
