login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Mode
nn: Modus

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nn: Skriv inn det nye passordet i begge felta for å endre passordet du har nå.
