login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Mode
pl: Tryb

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Token
pl: Wzorzec

en: Scope
pl: Zasięg

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Live
pl: Na żywo

en: The user.
pl: Użytkownik.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
pl: By zmienić obecne hasło użytkownika, należy wprowadzić nowe hasło w obydwa pola.
