login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Test
pt: Testar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Mode
pt: Modo

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Changed
pt: Alterado

en: Live
pt: Ao vivo

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
pt: Para alterar a senha do utilizador atual, introduza nova senha em ambos os campos.
