login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Mode
ro: Mod

en: Provider
ro: Furnizor

en: Token
ro: Simbol

en: Changed
ro: Schimbat

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ro: Pentru a schimba parola curentă, introduceți parola nouă în ambele câmpuri.

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
