login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
