login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Mode
sk: Režim

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Accounts
sk: Účty

en: Scope
sk: Rozsah

en: Changed
sk: Zmenené

en: Live
sk: Naživo

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sk: Pre zmenu hesla aktuálneho používateľa zadajte nové heslo do obidvoch polí.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
