login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Mode
sl: Način

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sl: Za spremembo trenutnega gesla, vpišite novo geslo v obe polji.
