login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sq: Për të ndryshuar fjalëkalimin aktual të përdoruresit, shkruaj fjalëkalimin e ri në të dy fushat.
