login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Mode
sv: Läge

en: Provider
sv: Leverantör

en: Accounts
sv: Konton

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Scope
sv: Omfattning

en: Changed
sv: Ändrad

en: The user.
sv: Användaren.

en: Providers
sv: Leverantörer

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sv: För att byta nuvarande användarlösenord, ange det nya lösenordet i båda fälten.

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI
