login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Mode
tr: Kip

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Token
tr: Simge

en: Changed
tr: Değişti

en: Live
tr: Live (canlı)

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
tr: Mevcut parolayı değiştirmek için, her iki alana da yeni parolayı girin.
