login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Mode
ug: مودېل
